"Життя молоді" Topic. The Youth Culture Aid: - to introduce of a new curriculum; - to develop listening, speaking and reading skills; - to form skills working in groups; - to use different knowledge (subjects) during one lesson; - to create new things; - to educate the importance of speaking English. Methods: - work in groups; - sing songs; - DIY; - interactive game; - mind-map. Form of the lesson: integrated lesson Facilities: video http://learnenglish.britishcouncil.org/en/starting-out/episode-03-what-do-you-doing , test-cards, pictures, text for reading with task, a box with coloured toys, stripes for feedback, glue, waste (old things), spray paint, rubber gloves, a coat, a computer, the texts of the songs and their video. Age: 13 – 16 Plan of the lesson № Part of the lesson Time 1. Warm-up 2 m
Публікації
Показано дописи з жовтень, 2017
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Тема. Авангард. Яскравий представник кубізму Пабло Пікассо Мета: ознайомити учнів із життям і творчістю Пабло Пікассо, формувати уявлення про течії авангардизму, розвивати творчі здібності дев’ятикласників, формувати підприємницькі якості, подолати мовний бар’єр, виховувати повагу шедеврів. Обладнання: текст «Пікассо» англійською мовою, картки із завданням до тексту, ілюстрації художника, кольоровий папір, ножиці, клей для виконання практичної роботи, музичний супровід уроку (А.Онеггер «Пасифік 231»). Тип уроку: інтегрований урок (англійська мова і мистецтво) Клас: 9 Епіграф до уроку: «Натхнення існує, але воно приходить під час роботи» (Пабло Пікассо) Хід уроку І. Вступна частина уроку. Слово вчителя. Доброго дня, діти! Сьогоднішній урок я б хотіла розпочати зі слова «РАПТОМ». Це слово означає неготовність до певних моментів нашого життя. За законами збереження енергії Ейнштейна ми знаємо, що нічого з нічого не виникає. Усе відбувається поступово, але раптом…